Енергоефективність у громадах: засідання Дорадчої ради з питань енергоефективності та енергозбереження м. Сєвєродонецька

27 березня 2015 року  о 10.00 у конференц-залі за адресою: м.Сєвєродонецьк, вул.Леніна, 32а відбудеться засідання Дорадчої ради з питань енергоефективності та  енергозбереження м. Сєвєродонецька.

Організатори заходу: Луганське регіональне відділення Асоціації міст України за фінансової допомоги Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) у рамках проекту «Енергоефективність в громадах», що впроваджується Німецьким товариством міжнародного співробітництва Deutsche Gesellschaft fuer Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Участь візьмуть: члени Дорадчої ради з питань енергоефективності та енергозбереження, керівництво міста Сєвєродонецьк, представництво Департаменту житлово-комунального господарства Луганської обласної державної адміністрації, представництво Департаменту економічного розвитку та торгівлі Луганської облдержадміністрації, представництво Департаменту промисловості та енергозбереження Луганської облдержадміністрації, представники ЗМІ, представники громади.

Мета заходу:створення Дорадчої ради з питань енергоефективності та енергозбереження м. Сєвєродонецька, обговорення та затвердження Положення про дорадчу раду, обговорення структури муніципального енергоменеджменту, енергоефективних проектів та заходів до Плану дій сталого енергетичного розвитку міста Сєвєродонецька

         Питання, які  розглядатимуться  протягом засідання:

-       Затвердження складуДорадчої ради з питань енергоефективності та енергозбереження;

-       Обговорення та затвердження Положення про дорадчу раду;

-       Обговорення проекту  ПДСЕР : енергоефективні проекти та заходи

-       Презентація  системи муніципального менеджменту

   Засідання передбачає  формат «круглого столу» .

Рішення про склад та Положення про Дорадчу раду (.doc)