Німецький тиждень енергоефективності у Луганській області

on .

Шановні друзі!

29 вересня 2015 року розпочинається проведення Німецького тижня енергоефективності у Луганській області.

Захід організує Луганське регіональне відділення Асоціації міст України спільно з Сєвєродонецькою міською радою, Луганською обласною військово-цивільною адміністрацією та проектом «Енергоефективність у громадах», що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH

 

Громадськість Луганської області запрошується доєднатися до проведення заходів з популяризації знань з питань енергоефективності.

Урочисті заходи розпочинаються 29 вересня об 10.00 на площі перед Сєвєродонецькою міською радою.

Після відкриття Німецького тижня активом міста, розпочинається велопробіг Дружба, інтерактивні ігри, майстер-класи та флеш-моб для молоді.

30.09, 01.10., 02.10. – пройдуть підсумкові круглі столи по школах та дитячих садочках міста, де будуть розглянуті результати конкурсів творчих робіт з енергоефективності та енергозбереження та відбудуться  презентації і нагородження переможців.

Довідка: заходи проводяться також до дати відкриття кордону між Західною і Східною Німеччиною і падіння Берлінської стіни, як однієї  із знакових подій свободи, подолання конфронтації та об’єднання в ім’я добра і миру.

Зведення Берлінської стіни почалося в 1961 році. Тоді керівництво НДР, стурбований різким зростанням числа біженців зі Східної до Західної Німеччини, після консультацій з СРСР та іншими учасниками Організації Варшавського договору прийняло рішення розділити Берлін стіною. 

Це був цілий комплекс інженерно-обладнаних, ретельно охоронюваних укріплень на кордоні НДР і ФРН в районі Берліна.

Їх довжина становила понад 100 кілометрів, 43 з них - у межах міста. 

9 листопада 1989 уряд НДР прийняв рішення відкрити кордон із Західним Берліном.

Тільки за перші кілька днів ФРН відвідало більше 3 мільйонів мешканців Східної Німеччини. Прикордонні укріплення ще деякий час залишалися на місці, але в жовтні 1990 року дві імперії об'єдналися, і Берлінська стіна була остаточно знесена. Сьогодні про неї нагадують лише невеликі ділянки, які було вирішено зберегти як пам'ятник.

Програма заходу (.doc)