Виїзні круглі столи «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ. ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ – 2015»

on .

Заходи проводяться Луганським регіональним відділенням Асоціації міст України  спільно із Кремінською, Рубіжанською та Сватівською міськими радами за фінансової допомоги Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) у рамках проекту «Енергоефективність в громадах», що впроваджується Німецьким товариством міжнародного співробітництва Deutsche Gesellschaft fuer Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.  

Круглі столи відбудуться:

16 жовтня 2015 року об 10.00 м.Сватове, Сватівська міська рада, велика зала засідань

Завантажити програму заходу в м. Сватове (*.doc)

20 жовтня 2015 року об 14.00 м.Кремінна, Кремінська міська рада, зала засідань

Завантажити програму заходу в м. Кремінна (*.doc)

21 жовтня 2015 року об 14.00 м.Рубіжне, Рубіжанська міська рада, зала засідань

Завантажити програму заходу в м. Рубіжне (*.doc)

У круглих столах приймуть участь представники департаменту промисловості та енергозбереження Луганської обласної військово-цивільної адміністрації, відповідних муніципалітетів, комунальних підприємств, установ муніципальної сфери освіти, культури, спорту, охорони здоров’я, громадські організації, ОСББ, ОСН.

А також підприємства Північно-Західного субрегіону Луганської області (м.Сєвєродонецьк, м.Лисичанськ, м.Рубіжне. м.Кремінна), які виробляють енергозберігаючі матеріали та вироби або встановлюють енергоефективне обладнання та втілюють енергоефективні заходи.

Програми круглих столів передбачають обговорення питань регіональних та муніципальних програм розвитку енергоефективності, результатів проектів по енергоефективності в муніципальній сфері та в будівлях ОСББ, кращих практик, можливостей участі у державних програмах підтримки населення та прийняття відповідної резолюції.