У місті Сєвєродонецьку відбулося урочисте відкриття Німецького тижня енергоефективності, в якому прийняв участь Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина

В рамках проекту "Енергоефективність в громадах" за підтримки Німецького товариства Міжнародного співробітництва (GiZ) у місті Сєвєродонецьку відбулося урочисте відкриття Німецького тижня енергоефективності, в якому прийняв участь Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина у м.Донецьку Вольфганг Мьоссінгер, Сєвєродонецький міський голова Казаков Валентин Васильович, виконавчий директор Луганського регіонального відділення АМУ Наталія Бойко, в.о. директора департаменту регіонального розвитку, промисловості, інфраструктури та енергозбереження ЛОВЦА Шелест Сергій Григорович.

Урочисті заходи організовані партнером проекту - Луганським регіональним відділенням Асоціації міст України у співпраці із Сєвєродонецькою міською радою, управлінням освіти.
Пан Мьоссінгер підкреслив важливість проведення заходів в рамках Німецького тижня енергоефективності, як можливість змінити менталітет та підходи до управління енергетикою громад та регіону. Казаков Валентин Васильович зазначив про стратегічні пріоритети роботи міста в даній сфері. Шелест Сергій Григорович зазначив важливість енергоефективності для побудови енергоефективних громад. І навіть учень 11 класу зазначив про важливість даної тематики для школярів та молоді міста Сєвєродонецька. Взагалі свято відбулося досить емоційним. Виступаючими було підкреслено важливість даних заходів, як символ падіння Берлінської стіни та воз'єднання території Німеччини в єдину країну, що є актуальним і для Луганщини!!!!