Протягом 22 - 23 вересня 2016 року в Сєвєродонецьку пройшли уроки енергоефективності.

Учні п'яти пілотних шкіл міста Сєвєродонецька мали змогу продемонструвати свої творчі роботи, результати досліджень, висловити відношення до теми енергоефективності в іграх, танцях і піснях. Проведені шкільні КВН та спеціальні тетральні постановки із тематики енергоефективності.

Дитячій творчості не було меж, а діти вражали високим рівнем підготовки з математики, фізики, хімії тощо. Дані заходи проведені в рамках Німецьких тижнів з енергоефективності в рамках проекту "Енергоефективність в громадах" GiZ та організовані Луганським регіональним відділенням Асоціації міст України спільно із відділом освіти Сєвєродонецької міської ради. Дякуємо Ользі Каширіній - начальнику відділу освіти виконкому за вагомий внесок в проект та відповідальне ставлення до теми енргоефективності у місті Сєвєродонецьку.


Продовжую серію публікацій стосовно уроків енергоефективності, які пройшли у місті Сєвєродонецьку в рамках Німецького тижня енергоефективності. Учні п'яти пілотних шкіл міста Сєвєродонецька мали змогу продемонструвати свої творчі роботи, результати досліджень, висловити відношення до теми енергоефективності в іграх, танцях і піснях.

Продовжую серію публікацій стосовно уроків енергоефективності, які пройшли у місті Сєвєродонецьку в рамках Німецького тижня енергоефективності. До речі діти зробили показ мод та костюмів, вироблених із відходів!!!!!!