Анонси

До уваги мешканців Троїцької об’єднаної територіальної громади

01 – 02 – 03 - 04 серпня 2017 року в Троїцькій громаді відбудеться цикл навчань на теми «Залучення ресурсів», «Складання проектної заявки», «Управління проектами». Навчання проводитимуться у рамках Програми з відновлення та розбудови миру (ПРООН).

До уваги мешканців Білокуракинської об’єднаної територіальної громади

08 – 09 – 10 - 11 серпня 2017 року в Білокуракинській громаді відбудеться цикл навчань на теми «Залучення ресурсів», «Складання проектної заявки», «Управління проектами». Навчання проводитимуться у рамках Програми з відновлення та розбудови миру (ПРООН).

Луганське регіональне відділення Асоціації міст України спільно із міською радою та громадськістю міста Лисичанська проведе круглі столи в Лисичанській міській раді

Шановні ЗМІ, громадські лідери, інформаційні менеджери!

Луганське регіональне відділення Асоціації міст України спільно із міською радою та громадськістю міста Лисичанська проведе круглі столи в Лисичанській міській раді з метою напрацювання проблематики та проектів розвитку громадянського суспільства і інформаційного простору.

Об'єднання територіальних громад: перші результати та проблеми

25 грудня 2015 року об 11.00 в Луганській обласній військово-цивільній адміністрації (проспект Радянський, 59, третій поверх, кімната 3) відбудеться прес-конференція: "Об'єднання територіальних громад: перші результати та проблеми".

Розпочинається процес стратегічного планування у Щастинській об’єднаній громаді

15 січня 2015 року об 11.00 в міському Палаці культури міста Щастя відбудеться засідання Комітету зі стратегічного планування Щастинської об'єднаної територіальної громади за участі представників виконкомів, депутатів, громадських активістів та представників бізнесу трьох територіальних громад, які об'єдналися, а саме: Щастинської міської, Петрівської селищної та Передільської сільської громад.