В рамках гранту «Луганськ об’єднується ... » продовжується серія круглих столів за участі громадських організацій, міської ради та засобів масової інформації

on .

В рамках гранту «Луганськ об’єднується: платформа громадсько-державного діалогу»  за фінансової підтримки Агентства США з Міжнародного розвитку USAID у місті Сватово продовжується серія круглих столів за участі громадських організацій, міської ради та засобів масової інформації.

 

04 грудня 2015 року було проведено перший круглий стіл на тему «Державна та регіональна політика сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні», де громадськість Сватово обговорила проблеми розвитку громадянського суспільства та інформаційного простору на Сватівщині серед основних проблем було зазначене наступне: відсутність ефективної співпраці між районними органами влади, виконком Сватівської міської ради та громадськими організаціями; психологічне навантаження на громаду у зв’язку із зруйнованим житлом під час вибухів зброї на воєнному складі поблизу Сватово, слабкий рівень оповіщення громади в умовах надзвичайної ситуації, недоліки роботи цивільної оборони, низький професійний рівень громадських організацій щодо впливу на прийняття управлінських рішень, слабкий рівень громадських обговорень проблематики розвитку громади, не застосуються необхідні інструменти комунікацій громади та ОМС; невелика кількість ЗМІ та слабке покриття аудиторії Сватівського району, недостатній професійний рівень ЗМІ, відсутність FM-радіо, відсутність брендових українських проектів.

Серед сильних сторін: розвинена мережа органів самоорганізації населення, активна робота громадських організацій у впровадженні акцій, форумів, круглих столів, розвинутий волонтерський рух.

Наступний круглий стіл планується провести 10 грудня 2015 року на тему  «Мета, напрямки, проекти розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства» та обговорити шляхи вирішення проблемних питань з даних напрямків роботи.

Захід буде проведено в Сватівській міській раді, початок об 09.00.

Бажаючих просимо відвідати захід.

Контактна особа, Наталія Бойко, виконавчий директор Луганського РВ АМУ, 050-281-45-68, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.