Новини

У Сєвєродонецьку пройшли тренінги для персоналу Центру первинної медико-санітарної допомоги

Близько 120 представників Центру первинної медико-санітарної допомоги Сєвєродонецька взяли участь у тренінговому навчанні в рамках реформи первинного рівня медицини. Навчання стало можливим внаслідок проектного співробітництва Сєвєродонецької міської ради з проектом «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Протягом 19 - 24 листопада менеджери, лікарі і сестринський персонал центру вивчали нові принципи клієнт-орієнтованої медицини.

Реформа первинного рівня медицини простими словами!

У 2018 році стартувала одна з найважливіших для України реформ - Реформа первинного рівня медицини. Але, не кожен громадянин, на жаль, знає, що конкретно несе за собою ця реформа для нього самого і як вона вплине на якість надання послуг первинної медичної допомоги (ПМД).

В місті Сєвєродонецьку проведено опитування керівників підприємств та підприємців

В місті Сєвєродонецьку проведено опитування керівників підприємств та підприємців в рамках підготовки Плану економічного розвитку міста Сєвєродонецька на 2019 – 2020 роки.

Опитування проведено шляхом інтерв’ювання і занесення даних в анкету, розроблену на підставі  Рекомендацій щодо структури та змісту Плану місцевого економічного розвитку міста Сєвєродонецька на 2019 – 2020 роки.

Завдяки проекту ПРОМІС розпосинається серія проведення тренінгів з МЕР серед громад Луганської області протягом жовтня - грудня 2018 року

Консультант з питань місцевого економічного розвитку Катерина Кліменко (проект ПРОМІС) прийняла участь у робочому засіданні за участі виконавчого директора Луганського РВ АМУ з метою обговорення плану графіку проведення тренінгів з питань стратегічного планування, проектного менеджменту серед членів АМУ Луганської області.

Опитування підприємців стане основою розробки Плану місцевого економічного розвитку

Консультантом з питань місцевого економічного розвитку Катериною Кліменко (проект ПРОМІС, Федерація Канадських муніципалітетів) Луганського регіонального відділення Асоціації міст України в рамках напрямку співпраці із громадами Луганської області "Місцевий економічний розвиток" спільно із Сєвєродонецькою міською радою розроблено анкету для опитування підприємств та підприємців міста Сєвєродонецька.