Увага! Оголошується конкурс на виконання робіт з виготовлення проектно- кошторисної документації для громадських будівель об'єднаних територіальних громад (ОТГ)

on .

ЗАПРОШЕННЯ ДО  КОНКУРСУ

На виконання робіт з виготовлення проектно- кошторисної документації для   громадських будівель  об'єднаних територіальних громад (ОТГ)

ГО «Луганське регіональне відділення Асоціації міст України" за фінансової та технічної підтримки проекту "Підтримка реформи децентралізації", що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини та здійснюється Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH реалізує проект надання грантів об’єднаним територіальним громадам з метою впровадження послуг з підвищення енергетичної ефективності та спроможності громад  управляти енергоресурсами

 

 Замовник:  ГО «Луганське регіональне відділення Асоціації міст України"

Предмет закупівлі: виконання робіт з виготовлення проектно-кошторисної документації для будівель    об'єднаних територіальних громад  Луганської області.

Об’єкти ДНЗ «Топольок» Чмирівської сільської ради, Старобільський район, Луганська обл.; ЗОШ  № 2 в смт. Білокуракине, Луганської обл.

Дане Запрошення до участі в торгах видається на підставі  технічного завдання  до  закупівлі в рамках даного Проекту. Оголошується конкурс на виконання робіт з виготовлення проектно- кошторисної документації для   громадських будівель  об'єднаних територіальних громад (ОТГ).

Термін виконання робіт  не пізніше  25 листопада  2017 року.

 Кінцевий термін подання пропозицій.

Цінові пропозиції та реєстраційні документи  приймаються в  запечатаному виді до 10.00  ранку за місцевим часом  15  жовтня 2017 року. Прийом документів проводиться за адресою: м. Севєродонецьк, вул. Єгорова, б.22, каб. 302  (третій поверх).

Цінові пропозиції  подаються у письмовій формі за підписом уповноваженої посадової особи учасника, прошита, пронумерована та скріплена печаткою / при наявності печатки/ у запечатаному конверті.

Пропозиція конкурсних торгів надсилається в одному конверті з зазначенням повного найменування Замовника, назви предмета закупівель відповідно до оголошення, повного найменування,  код ЄДРПОУ та контактних номерів учасника процедури закупівель.

 

ЗАВАНТАЖИТИ ДОДАТОК 1 (.docx)